+420 792 215 585 | popovska@institut-libochovice.cz

Technika emoční svobody neboli EFT

Pomocí této techniky se pracuje jak s fyzickým, tak s psychickým tělem, jemným poťukáváním na našich akupunkturních a akupresurních bodech. Tento proces má za následek odstranění a uvolnění negativních emocí z našeho těla i mysli.

Narodili jsme se pouze se dvěmi druhy strachu a to : strach z pádu

                                                                                            strach z hlasitých zvuků

Ostatní strachy jako např. strach z výšek, strach ze tmy, strach ze zkoušek, strach z autorit apod. jsme se naučili, jako jsme se naučili chodit, běhat, mluvit, jíst a jiné další činnosti.

Nemoce = emoce

Naším tělem jsou vedeny energetické dráhy tzv. MERIDIÁNY. Pokud je zablokujeme nějakou negativní emocí, narušíme tok energie v těle. Následně přicházejí strachy, úzkosti, různé bolesti a NEMOCE. Tělo nadále není schopné samoléčby, v tomto případě je na místě aplikace metody EFT. Po zpracování negativní emoce, je nadále tato technika proprojena s Molekulární kvantovou technikou, kde naopak napravujeme stav mysli vkládáním pozitivních emocí. Tímto napravíme narušený tok energie v našem energetickém systému.

Cílem této metody je navždy odstranit negativní emoce v souvislosti s fyzickým projevem těla. Proto je zapotřebí dostavit se na sezení této aplikované metody minimálně 3x. Každý klient je individuální, reaguje jinak.

Co řešíme za pomocí této techniky :

* strachy

* úzkosti

* deprese

* bolesti

* potlačené emoce

* fobie

* nemoce

* alergie

* závislosti ( drogy různého typu, alkohol, jídlo apod.)

* poúrazové stavy

* chronické bolestivé stavy

* život po ztrátě

* potíže s nadváhou

Tuto techniku mohou podstoupit lidé různé věkové kategorie, dokonce i těhotné ženy

Close Menu