+420 792 215 585 | popovska@institut-libochovice.cz

Karmalogie – karmická numerologie

NUMEROLOGIE

Obor, jehož základem je NUMEROLOGIE, která se zabývá základními čísly, propočty a vkládání čísel data narození do NUMEROLOGICKÉ MŘÍŽKY. Numerologie nám umožňuje orientovat se v propočtech dat. Naříklad : narození, seznámení, svatba, telefonní čísla, čísla domů apod…

Numerologie nám dokáže vypočítat čísla životní, osudová, čísla roku, dne, měsíce, ale už nám neumožní poukázat na problém, který v datu máme, se kterým jsme se narodili, kde nám jaká čísla dělají problém, z jakého důvodu se nám dějí určité věci.

KARMALOGIE

Poslední dobou se dočítám různých a podivných informacích – že KARMA se dá vyčistit na dálku, že se jí dá zbavit apod. Víte vůbec co to karma je? Nevíte? Tak tomu mě naučila jedna skvělá lektorka Hannah Nesvadba, která je zakladatelkou školy KARMALOGIE.  KARMA je problém – a jestli je zdarma? Nemůžu říct, že je zdarma, ale dostáváme ji oprávněně. Na karmu čekat nemůžeme, ona čeká na nás, než se narodíme. Má dvě tváře. Zlou a hodnou, je jen na nás, jak se k životu postavíme. Buď využijeme tu špatnou stránku – tvář (karmy) a problémy se s námi povezou, nebo využijeme té kladné tváře a zmírníme své problémy.

Karmalogie nám pomáhá pochopit, proč jsme potkali takového partnera, partnerku, proč jsme se vzali v tomto datu,co nás k sobě přitáhlo, co si zkoušíme, jaké problémy jsme do svého data narození převzali od rodičů, prarodičů. Proč máme problémy s penězi, proč nerozumíme sami sobě,proč se nám dějí určité situace, které se mnohdy opakují a ne a ne z tohoto kolotoče vystoupit. Proč máme takové a takové zdravotní, ale i finanční problémy.

K tomuto oboru jsem se dostala právě díky tomu, že jsem nerozuměla svému životu. Proč potkávám „takové“ partnery, přátele a stále se mi opakují stejné situace.

Proč se mi zabil bratr, proč mi zemřel otec tak mladý.

Proč mám stále nějaké úrazy a proč je mají i mé děti.

Díky tomuto oboru a propočtech mého data a mých příbuzných jsem také pochopila, proč jsem si prošla onemocněními, které mě potkaly. Proč jsem si prošla operací, která mě potkala. Kde se to vlastně vůbec u mě vzalo.

Díky tomuto oboru jsem pochopila, co mohu nebo naopak nemohu dělat za práci, proč mi určitý typ lidí nerozumí a jiné různé otázky, na které jsem NIKDE, ani v kartách, ani v terapiích nemohla nalézt odpověď.

KARMA je jedním slovem problém a pokud ho pochopíme, jsme schopni problémy řešit, nebo aspoň zmírnit. Už z terapeutického hlediska AHA moment dopomáhá k řešení problémů a odvrácení negací, o kterých jsme do dnes nevěděli.

Pokládáte si stále dokola otázku : po kom to dítě je? To snad není ani možné, určitě nám ho v porodnici vyměnili 😀 .. i v tomto případě lze zjistit karmické zatížení Vašeho potomka,kde se u něj vzaly tyto problémy, pomohu vám porozumět svému dítěti a nebo naopak upozornit, v jaké oblasti, kde si dát pozor, jak ho můžete v životě vést, na co si dát pozor a různé jiné otázky kolem vaší výchovy.

Proč mě stále dokola můj partner/ka podvádí, přestane s tím někdy? Proč to dělá, copak já mu nestačím? Proč je na mě hrubý, proč používá psychické, ale i fyzické násilí, změní se někdy? Budu mít ještě někdy peníze? Bude se mi dařit?

Na toto vše lze v karmalogii odpovědět, pouze z vašeho data narození.

  • V tomto oboru lektorka neučí, ale DOKAZUJE na datech, celý obor je podložený její 27 letou praxí. KARMALOGIE funguje, nejsou to žádné výmysly, nesmysly, žádné čáry – máry, žádná magie.
  • Díky karmalogii dokonce zjistíme, zda nám může fungovat s panem X vztah nebo proč naopak po několika letech fungovat přestal a zda se situace změní. Jestli se k sobě hodíte, co vás čeká.
  • Proč máte problémy v určitých oblastech života, jak je odvrátit a miliony různých dotazů, které lze díky tomuto oboru zodpovědět.
  • Jelikož jsem vázána mlčenlivostí, nesmím zde uvádět podrobnější informace kolem čísel v tomto oboru.
  • Osobní konzultace trvá 30 – 90 minut, záleží na obtížnosti

K rozborům a dotazům je potřeba s vaším souhlasem sdělit vaše datum narození, Vašich rodičů, manžela, přítele, dětí, mnohdy i prarodičů, sourozenců, dat událostí, například : svatby, tragických událostí, seznámení, ale i rozvodů.

Následně už Vám sdělím, kde všude je problém, proč se vám děje a na co si dát pozor.

 

Těším se na spolupráci. Cena za hodinu konzultace v rubrice ceník. Renata

 

Close Menu