+420 792 215 585 | popovska@institut-libochovice.cz

INSTITUT DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ a FINANČNÍ POMOCI SOCIÁLNĚ SLABÝM RODINÁM, z.s.

IČO: 05380260  DIČ : CZ05380260

Dr. Vacka 35, Libochovice, 411 17

vedeno u  Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl L 10 175

Naši odborní terapeuti : Renata Popovská 

Stručně o mně

K práci odborného poradce mě dovedl můj osobní život, ve kterém jsem si prošla sebevraždou bratra, smrtí otce a v neposlední řadě jak psychickým, tak fyzickým týráním vykonávané na mé osobě a mých 4 dětech, bývalým manželem. Tyto osobní zkušenosti ze života mne přivedly ke zjištění, že takto sociálně vyloučených členů domácnosti je v naší společnosti značné množství. Na základě takto výše uvedených zkušeností jsem se začala odborně vzdělávat, sama si prošla několika kurzy a semináři, kde jsem převážně pracovala na svých blocích, obavách o svůj a život svých dětí, sebeúctě, nebát se životních změn a nakládat se svým životem dle svých představ.

V prvopočátku jsem se zúčastňovala diskuzí na téma existence duší, práce s energiemi, kde jsem vyjadřovala své názory a diskutovala o případech lidí z praxe, kde docházelo k nevysvětlitelným změnám v pocitech a ovlivnění chování lidí po té, co si prošli těmito kurzy a semináři.

Po nabytí takto získaných zkušeností jsem začala pracovat nejdříve s blízkými osobami, přáteli a jejich rodinnými příslušníky. Po získání zpětných vazeb od těchto osob, jsem začala pracovat i na cizích klientech a to především na základě kladných doporučení.

V posledním zaměstnání jsem pracovala v neziskové organizaci, která se zabývala problematikou rodin s dětmi, mezi které patřily vztahové problémy mezi matkou a dítětem, dětmi samotnými a rodiči navzájem. Šikanou dítěte ve škole, domácím násilím, ale i finanční problematikou svobodných matek.

Všem svým klientům jsem dokázala poskytnout nejen odborný, ale i osobní přístup, kde jsem si zakládala na důrazu v poskytování indiviuální péče a poskytnuté odborné pomoci.

Mé odborné kvalifikace:

  1. Terapeut psycho – energetické transformace / kouč
  2. Umění bytí v kvantovém poli
  3. Technika kvantového doteku
  4. Mistr tradičního Usui Reiki
  5. Hlubinná abreaktivní psychoterapie HAP

 

 

Close Menu