+420 792 215 585 | popovska@institut-libochovice.cz

Ultimátní terapeutické řešení

Co to je

Jednou z mých úloh je taktéž přinést do praxe a aplikovat ultimátní řešení pro mnohé oblasti a problematiky.

Ultimátní terapeutická řešení jsou také po dobu, ve které odstraňujeme VŠECHNY Vaše problémy z Vašeho bežného každodenního života – existenční, finanční, vztahové, psychické, fyzické apod. Taktéž v daných problematikách je toto nejvíce, čeho je možné dosáhnout – proto název „Ultimátní“.

Ze zkušeností z mé terapeutické praxe a především dlouhodobém zpracovávání a čistění mých vlastních problémů, mohu potvrdit, že pro dosažení těchto ultimátních terapeutických řešení to určitě není záležitost ze dne na den.

Ultimátní terapeutické řešení

ZBAVTE SE V TERAPII S NÁMI VAŠICH LÉKŮ A ZÁVISLOSTI NA NICH JEDNOU PRO VŽDY jejich pomalým, postupným, zodpovědným a průbežným snižováním, až dospějete k jejich ultimátnímu vysazení.

 

OPTIMALIZACE VAŠÍ VÁHY A JEJÍ NÁSLEDNÉ TRVALÉ KONSTANTNÍ UDRŽOVÁNÍ NA TĚCHTO OPTIMÁLNÍCH HODNOTÁCH.

KAŽDODENNÍ, PRAVIDELNÉ A KONSTANTNÍ KOMUNIKOVÁNÍ OBOU PARTNERŮ V PARTNERSKÉM VZTAHU O SVÝCH POCITECH:

  • Zbavte se Vašeho strachu, problémů a překážek, které Vám brání o svých pocitech a potřebách mluvit.
  • Naučíme Vás dámy ale i pány mluvit o Vašich pocitech a potřebách.
  • Dámy – splňte si svůj sen a ciťte se být milované a přitažlivé Vašim partnerem I tím, že Vaše mužská polovička hovoří s Vámi o jeho pocitech a potřebách každý den.

 

PRO VÁS MILÉ DÁMY – ULTIMÁTNÍ ŘEŠENÍ VAŠÍ CYKLIČNOSTI.

  • Získejte pro sebe více času, energie.
  • Naučíme Vás informace o Vaší celoměsíční cykličnosti a o Vašich 4 fázích, kde 2 z nich, najznámejší, 2 z nich známe jako před menstruační fáze a menstruační fáze.
  • Dosáhněte KLIDNOU a BEZBOLESTNOU menstruaci, zbavte se Vašich PMS symptomů jednou pro vždy.

DOSÁHNĚTE TRVALE HARMONICKÝ RODINNÝ VZTAH MEZI VÁMI VŠEMI RODINNÝMI PŘÍSLUŠNÍKY na základě „rodinné dohody“; pomůžeme Vám a Vaší rodině nastavit „rutiny“ – např. pravidelné časy psaní si domácích úkolů s dětmi, pravidelné časy jídel, pravidelné časy spánků a mnohé jiné rutiny.

Close Menu